На Вінниччині вводяться графіки обмеження споживання електроенергії. Наразі обмеження стосуються поки що промислових споживачів, - Вінницяобленерго

Дата: 21.10.2022 09:54

АТ «Вінницяобленерго» повідомляє: у зв’язку з виникненням дефіциту електричної енергії в об’єднаній енергетичній системі (ОЕС) України через пошкодження її об’єктів внаслідок російської агресії, та згідно рішення Міністерства енергетики України у Вінниці та області вводяться графіки обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ).

Обмеження поки стосуються промислових споживачів, які мають зменшити потужність використання електроенергії згідно розробленого графіка.

Вони діятимуть з 07.00 години 20 жовтня до 22.00 години 21 жовтня поточного року. Такі заходи спрямовано на збереження енергосистеми України, на її збалансування та якнайшвидше відновлення зруйнованих терористами мереж.

Дякуємо за розуміння! Працюємо для ВАС і для нашої спільної ПЕРЕМОГИ!

Посилання на джерело: https://voe.com.ua/news/vazhlyva-informatsiya-0