Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 19.10.2022 14:41

19 жовтня 2022 року в залі засідань селищної ради  відбулося чергове шістнадцяте засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова  Галина Цибульська.

В роботі виконкому взяли участь секретар  виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники управлінь та відділів селищної ради, керівники закладів, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

У ході засідання виконавчого комітету були розглянуті питання про  Програму підтримки добровольчого формування Мурованокуриловецької селищної територіальної громади №1 на 2022-2025 роки; про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки комунальному підприємству "Надія Вода" на 2022-2025 роки; про виконання бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року; про внесення змін до рішення сесії селищної ради; про взяття на квартирний облік; питання опіки та піклування; про надання дозволу на видалення зелених насаджень; про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям селищної територіальної громади та сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців громади на придбання палива; про відшкодування витрат на поховання військовослужбовців, які загинули під час проходження служби, та про внесення змін до складу комісій при виконавчому комітеті селищної ради.

В “Різному” були обговорені питання про добровольче формування Мурованокуриловецької селищної ради; про плату за користування земельними ділянками; питання, що стосуються внутрішньо переміщених осіб;  про вуличне освітлення та ряд інших.

Всі питання, винесені на розгляд виконавчого комітету, були прийняті одноголосно.

З усіх  питань прийнято відповідні рішення, які будуть  оприлюднені на вебсайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету”.

Олена Жучковська,

головний спеціаліст віддлу організаційної роботи

та зв`язків з засобами масової інформації селищної ради

Фото без опису  Фото без опису