До уваги внутрішньо переміщених осіб, які прибули в Мурованокуриловецьку селищну територіальнуї громаду!

Дата: 14.10.2022 09:01

Центром надання гуманітарної допомоги  з 17 жовтня 2022 року для внутрішньо переміщених осіб буде проводитись видача:
- Дитячих наборів (від 3 до 12 місяців)-  45 штук;
- Жіночих гігієнічних наборів - 300 шт.;
- Чоловічих гігієнічних наборів - 300 шт.;
- Та дорослих підгузків.
 Вищевказану допомогу було надано Блогодійною організацією Благодійний фонд «Лікарі без кордонів».
 Видача допомоги буде здійснюватись особисто при наявності довідки про взяти на облік внутрішньо переміщених осіб.
Нагадуємо: під час повітряної тривоги Центр надання гуманітарної допомоги НЕ ПРАЦЮЄ.

Центр надання гуманітарної допомоги селищної ради