В ГРОМАДІ ТИМЧАСОВО БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНО ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ!

Дата: 12.10.2022 15:24

Шановна громадо!

У зв’язку з істотними ушкодженнями критичної інфраструктури  нашої держави ракетними ударами з боку агресора – путінської росії, склалася загрозлива ситуація щодо енергозабезпечення.

Щоб мінімізувати шкоду для енергетичної системи нашої країни, ДТЕК ухвалило рішення про віялові відключення населених пунктів. Це необхідний для енергосистеми процес, який зберігає її баланс і пришвидшує відновлення.

Також по всій Україні буде повністю відключене вуличне освітлення, щоб максимально зберегти електроенергію для людських осель, роботи критичної інфраструктури та підприємств із життєзабезпечення населення.

Тому з 12 жовтня 2022 року на території населених пунктів Мурованокуриловецької селищної територіальної громади з метою зменшення навантаження на енергосистему буде ВИМКНЕНО вуличне освітлення.

У зв’язку із цим просимо кожного жителя громади долучитися до економії та вжити всіх заходів до мінімізації витрат електроенергії, особливо в години пікового навантаження – з 17.00 год до 22.00 год. Не вмикати світло в оселях, лише у крайній потребі, зменшити до мінімуму використання електроприладів, відмовитись від тих, що не є критично важливими, вимкнути із розеток прилади, коли вони не працюють, до прикладу телевізори. Прохання також відмовитись від освітлення дворів. Дуже просимо критично підійти до використання електроенергії. Зараз ворог намагається залякати нас та змусити іти йому на поступки, ми не можемо йому цього дозволити.

Сьогодні Україні потрібна допомога кожного із нас, від цього залежить наше життя і наша Перемога!

Зберігайте спокій і вірте в ЗСУ!

Селищний голова                                                               Галина ЦИБУЛЬСЬКА