На території громади проведено командно-штабне навчання органів управління та сил цивільного захисту

Дата: 12.10.2022 13:04

12 жовтня 2022 року під керівництвом селищного голови Галини Цибульської відбулися командно-штабні навчання  за темою: „ Дії органів управління та сил спеціалізованих служб цивільного захисту Мурованокуриловецької громади при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації на гідроспорудах  Новодністровської ГЕС в умовах воєнного стану»

У навчанні взяли участь:   керівний склад органів управління та сил цивільного захисту громади,  спеціалізованих служб цивільного захисту,  комунальних та енергопостачальних підприємств, які надають послуги на території громади.

В ході навчання відпрацьовувались наступні завдання:

- вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі органів управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів, передбачених планом евакуації Мурованокуриловецької ланки Вінницької обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту;

- підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого катастрофічного затоплення при виникненні надзвичайної ситуації на гідроспорудах  Новодністровської ГЕС, а також життєзабезпечення евакуйованого населення.

Проведене командно-штабне навчання  дало змогу визначити реальний рівень готовності органів управління та сил цивільного захисту Мурованокуриловецької  ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру в умовах воєнного стану.

Володимир Кривов’язий,

начальник відділу цивільного захисту