Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради

Дата: 11.10.2022 15:42

11 жовтня 2022 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради, яке провела голова комісії Людмила Андрущак. Члени комісії розглянули питання про охоплення навчанням та медичними послугами 62 дітей внутрішньо переміщених осіб, які прибули в нашу громаду.

Комісією розглянуто питання про відповідальність батьків за неналежне виховання 4-х малолітніх дітей з 2-х сімей з смт Муровані Курилівці, села Дружба та вирішено взяти ці сім’ї під соціальний супровід   КЗ “Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради”.

Крім того, комісією прийнято рішення про доцільність позбавлення батьківських прав 2-х громадян (в т.ч. 1 громадянина російської федерації) відносно 4-х малолітніх дітей, а також про влаштування 2-х малолітніх дітей з смт Муровані Курилівці в Центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Наталя Мельник,

начальник служби у справах дітей,

секретар комісії з питань прав дитини

при виконавчому комітеті селищної ради