Комісією селищної ради обстежено умови проживання дітей

Дата: 06.10.2022 09:03

З метою перевірки умов проживання та виховання дітей,  захисту їх прав та законних інтересів, 05.10.2022 року комісією у складі начальника служби у справах дітей Мурованокуриловецької селищної ради Мельник Наталії Анатоліївни,  головного спеціаліста відділу попередження соціального сирітства та дитячої бездоглядності служби у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів-Подільської РВА Мішиної Ірини Георгіївни, було обстежено матеріально-побутові умови проживання дітей жителів смт. Муровані Курилівці, які виховуються у дитячому будинку сімейного типу Якимовської С.В. та Шевчука В.В., під піклуванням бабусі Остапчук О.Я. та внутрішньо переміщені сім’ї, в яких виховуються неповнолітні діти. Також було обстежено сім’ї, в яких батьки не виконують свої обов’язки належним чином, зловживають алкогольними напоями. За результатами перевірки зроблено відповідні висновки комісії, проведено профілактичні бесіди щодо забезпечення дітей всім необхідним для їх гармонійного розвитку, навчання, виховання та підготовки до осіньо-зимового періоду.

Якщо ви маєте бажання стати прийомними батьками, опікунами чи усиновити дитину, звертайтеся до служби у справах дітей Мурованокуриловецької селищної ради.

Наша адреса: смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна, 74 (приміщення селищної ради).