З 1 жовтня в громаді відновлено вуличне освітлення

Дата: 04.10.2022 12:22

Шановні жителі територіальної громади!

Останнім часом однією із найбільш обговорюваних тем серед жителів нашої громади стало питання відновлення  вуличного освітлення в темну пору доби.

Не освітлювати вулиці, демонтувати дорожні знаки є однією з вимог світломаскування та безпеки в умовах воєнного стану, про що наголошували військові. Ці заходи було проведено і в нашій громаді.

Разом з тим, відсутність вуличного освітлення негативно впливає на рівень безпеки та комфортного перебування життя громадян, які повертаються у вечірній час до своїх домівок.

Згідно з рекомендаціями Вінницької обласної  військової адміністрації на території області відновлюється вуличне освітлення.

Тому з 1 жовтня 2022 року на території населених пунктів Мурованокуриловецької селищної територіальної громади відновлено вуличне освітлення у вечірній та ранішній час.

Вуличне освітлення буде увімкнено щоденно з 19.00 год по 23.00 год та з 05.00 год до 07.00 год.

Наявність освітлення полегшить патрулювання вулиць працівниками поліції та добровольчого формування Мурованокуриловецької територіальної громади №1, покращить якість відеоспостереження, дозволить ефективніше контролювати ситуацію в селищі та сільських населених пунктах.

Звертаємо вашу увагу на те, що в умовах воєнного часу мережа зовнішнього освітлення територіальної громади не працювала понад 7 місяців. За цей час чимало освітлювальних пристроїв та іншого електрообладнання вийшло з ладу та потребують заміни чи ремонту. Тому прохання із зрозумінням віднестися до цієї ситуації. А селищна рада в свою чергу буде вживати заходів щодо відновлення роботи мережі зовнішнього освітлення.

Також повідомляємо жителів сіл територіальної громади щодо відновлення вуличного освітлення в їхніх населених пунктах. Селищним головою Галиною Цибульською доручено старостам старостинських округів розглянути технічні можливості роботи зовнішньої мережі в кожному населеному пункті та врахувати пропозиції та зауваження сільських жителів щодо освітлення вулиць.

Разом з тим, не забуваймо про комендантську годину, яка діє з 23.00 год до 5.00 год та дотримуймося усіх вимог!

Селищна рада