За кошти благодійного ярмарку на День селища придбано теплий одяг нашим воїнам-землякам

Дата: 03.10.2022 14:21

Повідомляємо, що під час благодійного ярмарку "ХВИЛЯ ДОБРА", організованого селищною радою до Дня селища, за продаж домашньої випічки виручено кошти в сумі 16,4 тис. грн.
Зібрані кошти передано волонтерам громади, які для наших воїнів-земляків придбали:

- шапки флісові - 20 шт.  (1500 грн);

- перчатки - 24 шт. (1236 грн);

- чоботи теплі - 24 шт. (5400) грн;

-балаклави - 8 шт. (640) грн;

- флісові кофти - 24 шт.  (6000) грн;

- футболки - 10 шт. (1300) грн;

- горєлка-920 - 3 шт. (324) грн.

Селищна рада дякує всім небайдужим жителям громади, які долучилися до благодійної акції!

РАЗОМ - ДО ПЕРЕМОГИ!

Селищна рада