416 дітей загинуло внаслідок збройної агресії росії в Україні

Дата: 03.10.2022 10:43

Станом на ранок 3 жовтня понад 1200 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 416 дітей загинули та понад 784 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 403, Харківській – 249, Київській – 116, Миколаївській – 75, Чернігівській – 68, Луганській – 64, Херсонській – 57, Запорізькій – 50 та Дніпропетровській – 29.

Стало відомо про загибель 30 вересня в Донецькій області дитини внаслідок осколкового поранення.

Крім того, стало відомо, що 23 березня внаслідок обстрілів ворогом Ізюмського району Харківської області загинули троє дітей віком від 13 до 14 років.