30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 29.09.2022 10:15

Шановні працівники бібліотек та поціновувачі друкованого слова!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. З книгою пов’язане все наше життя, з книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива. Адже, від Вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток.

Тож, шановні бібліотекарі Мурованокуриловеччини, вітаючи Вас з професійним святом, святом духовності, мудрості і знань. Бажаю Вам,  а також  усім, хто любить і шанує книгу, міцного здоров’я, щастя та благополуччя, наснаги та впевненості у тому, що завдяки бібліотекам, книгам та  читанню наша країна переборе труднощі, здолає ворожу агресію і стане процвітаючою, гармонійною країною мудрих та самодостатніх людей.

З повагою,

Селищний голова                                                                                                   Галина ЦИБУЛЬСЬКА