Втрачаємо найдорожче, найцінніше - людські життя!

Дата: 20.09.2022 11:31

18 вересня 2022 року у бою з ворогом в Донецькій області загинув житель села Долиняни Таран Віктор Олександрович, 04.03.1987р.н., учасник АТО/ООС.

Загинув, захищаючи нас!

У розквіті сил і життя... Така ціна миру і волі, ціна наближення нашої перемоги!

Селищний голова Галина Цибульська, депутатський корпус, виконавчий комітет і працівники апарату селищної ради, вся територіальна громада висловлюють глибокі співчуття дружині Надії Василівні, сину Артему, матері Людмилі Леонідівні, брату Анатолію Олександровичу, всім рідним і близьким! Віктор був хорошою людиною, добрим сином, батьком, чоловіком, мужнім воїном, патріотом України. Укрив навіки себе славою, адже загинути в бою за Батьківщину - велика честь для чоловіка. Вічна пам'ять про Віктора житиме вічно в нашій громаді, в Україні!

Вічна слава Герою!