ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВЕЛЕС ВІТА" (ФГ "ВЕЛЕС ВІТА") має намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря

Дата: 20.09.2022 09:10

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВЕЛЕС ВІТА" (ФГ "ВЕЛЕС ВІТА") має намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря. Юридична адреса підприємства: Вінницька обл., Могилів-Подільський (Мурованокуриловецький) р-н, село Попелюхи, вул. Першотравнева, буд 33. Фактична адреса: Вінницька обл., Могилів-Подільський (Мурованокуриловецький) р-н, село Дружба, вул. урочище «Польове», 2; ( внутрішня нумерація нерухомого майна: 3; 4; 5; 6; 7; 11;12; 14; 13; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23).

Основним видом діяльності підприємства є – вирощування зернових (крім рису) бобових культур і насіння олійних культур (основний) Код КВЕД 01.11. Термін дії дозволу - 10 років. Основними джерелами викиду є опалювальні пункти, вентиляційні отвори приміщень утримання тварин, переробка та зберігання зерна.

Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: Фреон - 0,01 т/рік, Метан – 42,0  т/рік, Аміак – 9,52 т/рік, Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 6,80 т/рік, НМЛОС – 0,7 т/рік, Діоксид та інші сполуки сірки – 2,1 т/рік, Спирт метиловий – 0,5 т/рік, Сірководень – 0,5 т/рік, фенол – 1,7 т/рік, Органічні аміни – 0,5 т/рік, Діоксид вуглецю – 9500 т/рік, Азоту(1) оксид (N2O)-0,1 т/рік, Оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2])  - 0,5 т/рік,  Оксид вуглецю – 4,5 т/рік, Сірки діоксид -1,7 т/рік.

Із зауваженнями щодо обсягу викидів забруднюючих речовин звертатись протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення до Вінницької обласної військової адміністрації за адресою: 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70, Тел. 0 800 216 433, email: oda@vin.gov.ua