17 вересня-День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

Дата: 16.09.2022 13:52

Шановні рятівники, вогнеборці, ветерани пожежної служби!

17 вересня країна відзначає День рятівника, що відповідно до Указу Президента України був встановлений у 2008 році. Цей день об’єднує людей мужніх професій - працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Рятівники - це люди, які усвідомлюють і роблять все можливе, для того щоб з гідністю виконувати обов’язки, покладені на них державою - рятування людей, їх матеріальних надбань від вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій.

У цей непростий для країни час, у війні з росією внесок українських рятувальників неоціненний. Вони допомагають боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань, на їх плечах лежить місія з порятунку людей, розмінуванню территорій, пошуку постраждалих під завалами і збереженню якомога більше життів.

Це люди, які жодного разу не стояли осторонь, ховаючись за чиїмись спинами, від будь-якого лиха, що відбувалося на теренах нашої країни.

Шановні рятівники, прийміть найкращі побажання нових сил та наснаги, міцного здоров’я і щастя, сімейного затишку і благополуччя, мужності, злагоди та нових професійних звершень в ім’я розбудови нашої держави. Нехай вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах та завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги.

З повагою,

селищний голова                                                                                               Галина ЦИБУЛЬСЬКА