Понад 1134 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії росії

Дата: 15.09.2022 09:55

Станом на ранок 15 вересня понад 1134 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 384 дитини загинули та понад 750 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 393, Харківській – 210, Київській – 116, Миколаївській – 72, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Херсонській – 55, Запорізькій – 46 та Дніпропетровській – 26.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Повідомляється, що 13 вересня внаслідок обстрілу ворогом Харківської області було поранено 14-річного хлопчика.