Здійснено благородну справу – розчищено водне джерело!

Дата: 09.09.2022 16:02

Кожен з нас любить відпочивати на лоні природи і приємно, коли на галявині в лісі чи на березі річки чисто і є можливість напитися холодної  джерельної води! Та, на жаль, мало хто дотримується культури відпочинку на лоні природи, не проявляє елементарної вихованості, не піклується про наші водні та природні ресурси, перетворюючи їх на суцільні смітники. Усі звикли, що вода десь сама береться, як  і обкошена та облагороджена територія, джерела, водостоки та інші блага цивілізації, де лад має наводити влада! Все ніби й так! Тільки стоїть за усім цим конкретна робота. Але, зазвичай, організаторами толок стають ті, які і не смітять!

Цього разу на толоку відгукнулись працівники селищної ради під керівництвом селищного голови Галини Цибульської.

Їхніми силами проведено роботу по облагородженню території біля Панського джерела на третьому мікрорайоні смт Муровані Курилівці: обкошено, розчищено від порослі, кущів та дерев, побутового сміття прилеглу територію, наведено лад та порядок біля самого водного джерела.

Селищний голова Галина Цибульська висловлює щиру подяку всім працівникам, які проявили свою громадянську позицію та турботу про селище і внесли посильний, але значимий, внесок в покращення благоустрою території територіальної громади, взявши участь у акції!

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації селищної ради