Програма “Доступні ліки” продовжує діяти

Дата: 07.09.2022 09:23

Наразі до програми "Доступні ліки" входить 401 лікарський засіб, який можна отримати за е-рецептом.

Отримати препарати можна в аптеках, які мають відповідні контракти з НСЗУ.

Е-рецепт в електронній системі охорони здоров’я для жителів нашої громади можуть виписати 16 сімейних лікарів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області».

Як отримати «Доступні ліки»:

• необхідно звернутися до свого сімейного чи лікуючого лікаря;
  • лікар проведе огляд, діагностику, призначить необхідне лікування, зокрема й медикаментозне.

Після цього лікар виписує рецепт на потрібні пацієнту ліки. З цим рецептом пацієнт може звернутися до аптеки, яка має договір з НСЗУ на відпуск ліків, і отримати безоплатні препарати, або з невеликою доплатою.