Вітання селищного голови Галини Цибульської з Днем нотаріату України

Дата: 01.09.2022 10:35

Шановні нотаріуси!

2 вересня українські нотаріуси традиційно відзначають своє професійне свято – День нотаріату України!

Це свято людей, які своєю повсякденною працею стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви й духу Закону.

Будь-яка демократична держава не може існувати без системи нотаріату. З розвитком цивілізованого суспільства професія нотаріуса стає все більш вагомою й необхідною.

Багато хто з нас не раз зверталися і продовжують звертатися до послуг численних нотаріальних контор з однією єдиною метою - отримати законний доказ тієї чи іншої інформації.

Щиро вітаю всіх нотаріусів та їх помічників із професійним святом та бажаю  здоров’я і виваженості, бездоганного професіоналізму, щастя й удачі, нових здобутків на професійній ниві в ім’я мирного європейського розвитку нашої держави!

В єдності наша сила!

Селищний голова                                                                                        Галина ЦИБУЛЬСЬКА