До уваги внутрішньо переміщених осіб, що прибули на тимчасове проживання до Мурованокуриловеччини!

Дата: 30.08.2022 10:38

З 30 серпня 2022 року Центром надання гуманітарної допомоги селищної ради розпочато видачу продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб від Вінницької міської ради.

До складу набору входять наступні продукти: 2 кг цукру, 1 кг борошна, 2 кг круп та 1 л олії.

Видача продуктових наборів буде здійснюватися з понеділка по п'ятницю з 09.00 - 12.00 год, 13.00 - 16.00 год.

З собою мати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Директор Центру                                                                          Валентина ВЕКЛЮК