Громада вшанувала пам’ять полеглих захисників

Дата: 28.08.2022 18:30

В День Успіння Пресятої Богородиці, напередодні Дня пам'яті захисників України, у Мурованих Курилівцях до могил загиблих земляків Олександра Мельника, Віктора Поліщука, Дмитра Марущака прийшли їх рідні та близькі. Данину пам’яті загиблим  односельцям в цей день віддали селищний голова Галина Цибульська та секретар виконкому Людмила Андрущак. Прийшли, щоб низько вклонитися Героям за їх подвиг і покласти живі квіти на їх могили.

Галина Цибульська висловила щирі слова співчуття рідним загиблих: Лідії Мельник, Надії Поліщук і Жанні Марущак. Вона відзначила, що ми завжди повинні пам’ятати про їхній подвиг: “Всіх трьох чоловіків об’єднувала любов – любов до Батьківщини, до життя, до рідних. Вони були великими правдолюбами, життєлюбами і працелюбами. Низький їм уклін та світла пам’ять….

Людмила Андрущак підкреслила, що через свій особистий подвиг хлопці подарували нам віру та надію у нашу Перемогу.

Присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання.

Такі ж заходи за участю старост старостинських округів, працівників сільських закладів культури проведено в селах громади на місцях поховання загиблих захисників.