Вітання селищного голови Галини Цибульської з Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2022 11:34

Шановні  жителі територіальної громади!

Щиро вітаю вас з 31-ю річницею Незалежності України!

Цього року День Незалежності особливо важливий для усіх нас.

Сьогодні ми маємо сучасних Героїв, які ціною власного здоров’я та життя виборюють незалежність та територіальну цілісність України.

Перед світлою пам’яттю предків саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, які гинуть зараз у боротьбі з російським агресором.

У такий складний час поняття незалежності, волі та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує всіх українців.

“Я є ГРОМАДА!”, - гасло, яке ми з вами обрали для Мурованокуриловецької селищної територіальної громади. Розвиваймо її, щоб зміцнювати державу. Допомагаємо захисникам на фронт та вимушено переселеним людям, підтримуємо волонтерів та адаптуємо соціальну сферу до нових реалій. Це наш з вами спільний внесок у незалежність України.

Будьмо об’єднані та сильні!

Віримо в ПЕРЕМОГУ – наближаємо її щодня!

Зі святом, нескорений народе!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Мурованокуриловецький

селищний голова                                                                                               Галина ЦИБУЛЬСЬКА