Вітання селищного голови Галини Цибульської з Днем Державного прапора України

Дата: 22.08.2022 16:23

Шановні жителі територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Днем Державного прапора України!

Жовто-блакитний стяг – це живий символ свободи і незалежності, сили духу, єдності, честі та нескореності всіх поколінь українців. Яким же рідним і дорогим серцю він є для кожного з нас нині, у часи воєнних випробувань!  Із Державним прапором біля серця ідуть у бій наші військові і гордо здіймають його над звільненими від окупантів містами та селами.

Для усього світу наш прапор став знаком єдності у боротьбі проти російської агресії.

Він гордо майорить над нашою територіальною громадою, вітаючи подорожніх, прикрашає наші вулиці та оселі у дні державних свят. Для людей, переміщених із гарячих точок України, саме прапор є надійним свідченням того, що вони в безпеці, вдома, серед своїх.

Бережімо його, шануймо здобутки тих, хто присвятив своє життя становленню України як вільної, незалежної держави!

Гуртуймося у допомозі захисникам і нехай Державний прапор України переможно здіймається над рідною українською землею!

Селищний голова                                                                 Галина ЦИБУЛЬСЬКА