ОГОЛОШЕННЯ для жителів смт Муровані Курилівці!

Дата: 19.08.2022 15:55

Шановні жителі смт Муровані Курилівці!

22 серпня 2022 року о 10.00 год в приміщенні КЗ "Мурованокуриловецький центр культури та дозвілля" (Будинок культури) відбудеться зустріч селищного голови Галини Цибульської з членами сімей військових мобілізованих та загиблих військовослужбовців, які проживають в смт Муровані Курилівці.

По завершенню зустрічі буде роздано продуктові набори від селищної ради.

Селищний голова                                                           Галина ЦИБУЛЬСЬКА