ГАЛИНА ЦИБУЛЬСЬКА: Гуманітарна допомога має стати справою всіх!

Дата: 19.08.2022 10:46

У перші дні повномасштабного вторгнення українці готові були віддати все до останнього, бо сподівалися, що це не затягнеться надовго. Зараз же ми розуміємо, що ця війна надовго, а фінансова підтримка з кожним місяцем зменшується. Саме тому прийнято рішення щодо направлення одноденного заробітку працівників селищної ради для підтримки наших військових, їх сімей та вирішення нагальних проблем громади в період воєнного стану.

За рахунок коштів від одноденного заробітку працівників селищної ради закуплено овочі, фрукти, ягоди, мед, виготовлено домашню випічку, варення. Долучились до цієї благодійної акції і працівники сільських закладів культури, окремі жителі старостинських округів, які напекли домашньої випічки, щоб наші захисники посмакувати в день Медового Спаса. Даний гуманітарний вантаж 19 серпня 2022 року доставлено для захисників, які проходять реабілітацію в “Військово-медичному центрі центрального регіону” та КНП “Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької області”.

Окремі слова подяки приватному підприємцю Валентину Сахарняну та редактору газети "Наше Придністров'я" Світлані Кубляк за транспортування гуманітарного вантажу власним транспортом.

Крім того, з даних коштів на суму понад 20 тис. грн. придбано пальне для автомобілів волонтерів нашої громади для транспортування гуманітарних вантажів для військових в зону бойових дій.

Зараз Україна у війні, яку розв’язала росія. Наші воїни-земляки захищають рідну землю від ворога. Вони потребують нашої підтримки та допомоги. Ця допомога має стати системною та постійною. Ця допомога має стати справою всіх!,вважає Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації

селищної ради