Україна збирає Армію дронів

Дата: 17.08.2022 16:08

Безпілотні літальні апарати допомагають нашим військовим завчасно відстежувати окупантів та рятувати тисячі захисників. Але їхня кількість значно менша, ніж потрібно на фронті.

Тому для посилення української армії Генштаб Збройних Сил України, Міністерство цифрової трансформації та UNITED24 реалізують проєкт «Армія дронів». Це комплексна програма, що включає системну закупівлю дронів, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

Як долучитися до збору дронів?

• Долучайтеся до збору коштів на порталі UNITED24. Кошти надійдуть на рахунок Міноборони — і військові куплять дрони самі.
  • Ви можете віддати свій дрон ЗСУ.  Принесіть дрон до відділення Нової пошти. Скажіть, що віддаєте його на потреби ЗСУ «Армія дронів». Працівники направлять дрон за призначенням.