Історико-патріотичний проєкт «Вінниччина – Батьківщина героїв!»: всі охочі матимуть змогу відвідати серію тематичних екскурсій визначними місцями Вінниччини

Дата: 17.08.2022 08:23

З нагоди Дня Незалежності України Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної військової адміністрації спільно з ГО «Подільська асоціація гідів та екскурсоводів» презентує історико-патріотичний проєкт «Вінниччина – Батьківщина героїв!», що спрямований на підвищення рівня обізнаності українців про історію, культуру, звичаї та традицій Вінниччини.

За програмою проекту всі бажаючі матитимуть змогу взяти участь у трьох тематичних екскурсіях визначними містами та селами Вінницької області:

28 серпня – екскурсія «Козацькому роду нема переводу!»,

4 вересня – екскурсія «Сплетіння епох, культур, традицій!»,

11 вересня – екскурсія «Колоритне Поділля».

Під час першої екскурсії «Козацькому роду нема переводу!» мандрівники матимуть змогу посмакувати козацьку юшку на місці битви під Батогом, взяти участь у майстер-класі з гончарства у музеї Бубнівської кераміки, познайомитися з творчістю всесвітньовідомого композитора Миколи Леонтовича, продегустувати крафтові сири, дізнатись про видатну постать Вінниччини – поета Василя Стуса та доторкнутися до святині – Свято-Успенського чоловічого монастиря.

Учасники другої екскурсії «Сплетіння епох, культур, традицій!» дізнаються цікаві факти з переломної Липовецької битви, відвідають Стару Козацьку церкву побудовану без єдиного цвяха, щоб відчути місце сили, де на глибині 800 метрів знаходиться метеорит, якому понад 400 млн років. Крім того, в цей день всі охочі зможуть відвідати контактний зоодворик, посмакувати козацькою кашею біля Богунівського дубу та помилуватися палацами Поділля.

Під час третьої екскурсії «Колоритне Поділля» учасники зможуть помандрувати шляхом кошового отамана Івана Сірка, відвідати могилу Данила Нечая, познайомитись з існуючими конфесіями на Поділлі, провести обряд приготування козацьких страв, зробити фото біля вокзалу-Корабля, побачити неймовірну колекцію експонатів, а також відвідати справжню українську пасіку та зі смаком меду на вустах повернутися додому.

Додатково програму екскурсій можна переглянути на сайті : https://sites.google.com/view/vinnychchynatur

Зареєструватися та дізнатися деталі подорожей можна за телефоном: 097 575 45 35

Зазначимо, що частина коштів від продажу білетів буде перераховано на підтримку Збройних Сил України!