Селищний голова Галина Цибульська представила колективу КНП “Мурованокуриловецька ЦРЛ” нового директора. Ним став Микола Іванович Пахнюк

Дата: 15.08.2022 14:02

До медицини і статистики новий керівник має безпосереднє відношення. З 1996-го по 2006-ий рік Микола Пахнюк працював завідуючим інформаційно-аналітичним відділом Рокитнівської ЦРЛ, з 2006-го по 2008-ий – заступником голови Рокитнівської райдержадміністрації, у 2008-му – головним лікарем Сновидовицької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Рокитнівському районі.

Окрім того, з 2008-го по 2010-ий рік він працював начальником відділу статистики у Рокитнівському районі Головного управління статистики у Рівненській області, з 2010-го по 2012-ий – директором ДП СЛАП «Рокитнівський держлісгосп», з 2012-го по 2013-ий – виконуючим обов’язків головного лікаря Карпилівської дільничої лікарні Рокитнівського району. З 2013-го року Микола Пахнюк завідував Карпилівською лікарською амбулаторією загальної практики сімейної медицини КЗ ОЗ “Рокитнівський районний центр ПМСД”. З грудня 2019 року по березень 2021 року – директор КП Обласна психіатрична лікарня села Орлівка”.