Уряд забезпечив підвищення соціальних стипендій Верховної Ради для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей

Дата: 11.08.2022 08:52

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Уряд затвердив Порядок призначення і виплати соціальних стипендій Верховної Ради України для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти та підвищив розмір соціальних стипендій Верховної Ради України для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей з малозабезпечених сімей.

Відповідно до ухваленого рішення соціальних стипендій Верховної Ради України підвищуються наступним чином.
Для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в закладах фахової передвищої та вищої освіти:
• віком до 18 років - стипендії збільшуються до 5 891 грн,
• віком від 18 до 23 років – стипендії збільшуються до 5 582 грн.

Для дітей з малозабезпечених сімей:
• з числа студентів закладів фахової передвищої освіти – стипендії збільшуються до 1 335 грн,
• з числа студентів закладів вищої освіти стипендії збільшуються до 1 770 грн.

Для того, щоб отримати соціальну стипендію Верховної Ради України студент не повинен мати академічної заборгованості за результатами навчального семестру, незадовільних результатів навчання та має бути включеним до рейтингу успішності.