Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 03.08.2022 13:46

03 серпня 2022 року в залі засідань селищної ради  відбулося чергове дванадцяте засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова  Галина Цибульська.

В роботі виконкому взяли участь начальники управлінь та відділів селищної ради, керівники закладів, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

У ході засідання виконавчого комітету були розглянуті питання про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2025 роки; про внесення змін до рішення сесії селищної ради; про затвердження антикризового плану реагування Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на випадок надзвичайних ситуацій в період проходження опалювального сезону 2022-2023 років; про відшкодування витрат на поховання військовослужбовців, які загинули під час проходження служби в період військової агресії Російської Федерації проти України; про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

В “Різному” з інформацією про розроблені маршрути доставки продуктових наборів сім’ям військовослужбовців виступила начальник відділу соціального захисту селищної ради Войтенко Т.І.

Також члени виконкому обговорили питання забезпечення сімей військовослужбовців дровами та ряд інших.

Всі питання, винесені на розгляд виконавчого комітету селищної ради, були прийняті одноголосно.

З усіх  питань прийнято відповідні рішення, які будуть  оприлюднені на вебсайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету. 03 серпня 2022 року”.

Олена Жучковська,

головний спеціаліст відділу організаційної роботи

та зв'язків з засобами масової інформації

селищної ради