Мурованокуриловеччина прощається з Героєм

Дата: 01.08.2022 17:29

17.07.2022 у боях з російськими окупантами внаслідок ракетно-вибухової травми в Миколаївській області загинув житель с. Горай Ганчук Анатолій Васильович, 16.05.1969 р.н.

Церемонія поховання Анатолія Васильовича відбудеться завтра, 2 серпня ц.р. на кладовищі в с.Горай.

Висловлюємо найщиріші слова співчуття дружині Марії, сину Василю, дочкам Ользі та Надії, рідним та близьким покійного з приводу непоправної втрати.

Низький уклін нашому воїну-захиснику!

Вічна і світла пам’ять Герою!

Селищний голова                                                       Галина Цибульська