ПОВІДОМЛЕННЯ про намір передачі в оренду нерухомого майна, що є об’єктом комунальної власності Мурованокуриловецької селищної територіальної громади та  включення його до  Переліку першого типу

Дата: 27.07.2022 16:40

Виконавчим комітетом Мурованокуриловецької селищної ради 27 липня 2022 року прийнято рішення №97 “Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що є об’єктом комунальної власності Мурованокуриловецької селищної територіальної громади та  включення його до Переліку першого типу” для передачі в оренду з проведенням аукціону нерухомого майна, що є об’єктом комунальної власності Мурованокуриловецької селищної територіальної громади та перебуває в оперативному управлінні Мурованокуриловецької селищної ради, а саме нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Вінницька область, Могилів-Подільський район,  с. Вищеольчедаїв, вул. Ковальського, 32, загальною площею 749,9 м2 (двоповерхова будівля дитячого садка літ. “А” площею 249,2 м2, прибудова  літ. “а” – 20,8 м2, прибудова дитячого садка літ. “А-1” – 179,5 м2,  тераса  літ. “А-2” –  61,7 м2, підвал літ. “А-3” – 45,9 м2,  підвал літ. “а-1” – 12,5 м2, сіни літ. “а-2” – 7,8 м2, сіни літ. “а-3” – 5,9 м2, кухня літ. “Б” – 52,6 м2, прибудова літ. “Б-1” – 17,1 м2, сарай прибудова літ. “Б-2” – 18,1 м2, веранда літ. “б” –  9,7 м2, погріб літ. “В” – 24,1 м2, погріб літ. “Г” – 25,4 м2, погріб літ. “Д” – 19,6 м2), яка належить до пам’ятки архітектури місцевого значення “Особняк цукрозаводчика” ІІ половини XIX століття, охоронний №137-М, взятої на облік Рішенням виконавчого комітету обласної ради народних депутатів від  14 лютого 1991 року №43 для облаштування музею, за умови дотримання охоронного договору від 16 лютого 2022 року №16 Арх.