На порталі "Дія" стартував освітній курс з надання психологічної підтримки цивільним

Дата: 26.07.2022 14:33

Кожному українцю зараз знайома ситуація, коли не можеш заснути, бо в голові постійно крутяться новини війни. Як зупинити діалог та нормально спати? Про це розкаже одне з відео нового освітнього курсу  https://bit.ly/3aAjwS2 на порталі Дія.Цифрова освіта «Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних».

Це 14 серій тривалістю 4–8 хвилин, серед тем:

?Зняття стресу та напруги в тілі.

?Допомога дітям, що пережили стрес війни.

?Як впоратися з постійною тривогою та відчуттям «я роблю недостатньо».

?Підтримка близьких та інші.

«Щоб пройти курс, потрібно прослухати вступ, дати відповідь на питання тесту, тоді відкриється доступ до наступного відео. Подивіться самі або поділіться курсом з тим, кому необхідна підтримка», - зазначає Перша леді Олена Зеленська.

Курс створено Мінцифрою за підтримки проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції.