Червоний Хрест вдруге роздавав гуманітарну допомогу в Мурованокуриловецькій селищній територіальній громаді

Дата: 21.07.2022 11:48

„У темні часи добре видно світлих людей"… Війна в Україні яскраво показує, хто є хто. І світлих людей в Україні набагато більше, ніж темних. Доведено.

Вінниччина приймає тисячі переселенців. Їм допомагають волонтери, окремі небайдужі люди, а також благодійні організації, найбільша з яких – Товариство Червоного Хреста України. Місія Червоного Хреста полягає в тому, щоб захищати життя й гідність людей, які постраждали через збройні конфлікти та інші ситуації насильства, і надавати їм допомогу. Серед таких людей – ті, хто втратив домівку або змушений покинути її, рятуючи своє життя і життя дітей.

Сьогодні, 21 липня, вже вдруге волонтери Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України прибули до Мурованокуриловецької селищної територіальної громади. Волонтери вказаної організації роздали 248 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади. Дітки даної категорії громадян отримали  138 подарункових наборів, а це  – наплічники, м’які іграшки, розмальовки, розвиваючі ігри.

Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська висловлює слова  подяки Вінницькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України  за надання гуманітарної допомоги для найуразливіших верств населення, які постраждали через агресію зі сторони росії. Дякуємо за ваші щирі серця! Дякуємо за вашу турботу! Дякуємо за підтримку!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Селищний голова Галина Цибульська