Відбулося засідання комісії селищної ради ТЕБ та НС

Дата: 12.07.2022 11:33

12.07.2022 року в приміщені селищної ради відбулося засідання комісії  ТЕБ та НС,  на порядок денний якого виносились наступні питання

1. Про  ліквідацію наслідків  надзвичайної події природнього характеру, яка відбулася 06 липня цього року  на території громади.

2. Про санітарно - епідемічну ситуацію на території  Мурованокуриловецької громади та стан виконання основних заходів з профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь в тому числі ботулізму, отруєнь грибами.

3. Про стан протипожежного водопостачання Мурованокуриловецької територіальної громади.

Володимир Кривов'язий,

секретар комісії  ТЕБ та НС