Повалені дерева, знеструмлені села: Мурованокуриловеччиною пронісся потужний буревій

Дата: 07.07.2022 14:13

6 липня 2022 року з 16.45 год до 17.50 год над територією нашої громади пронісся потужний буревій з сильним дощем, шквальним вітром та грозою. Хоч негода тривала годину, проте вона завдала значних збитків на території Котюжанівського, Рівненського та Дерешівського старостинських округів. В населених пунктах пошкоджено дахи приватних будинків та закладів соціальної сфери, розмито дороги комунальної власності, знищено городину на приватних ділянках сільських мешканців, є підтоплення житлових будинків.

Через ускладнення погодних умов, сильні пориви вітру, які повалили дерева, без світла залишилися кілька населених пунктів громади. Фахівці Мурованокуриловецьких ЕМ ПАТ “Вінницяобленерго” вже працюють над ліквідацією наслідків буревію та відновленням живлення.

Сьогодні наслідки буревію, які призвели до матеріальних втрат, разом з старостами старостинських округів оглянула селищний голова Галина Цибульська. Вона пообіцяла місцевим мешканцям всіляко сприяти у вирішенні проблем, пов’язаних із подоланням наслідків негоди.

Заплановано засідання районної комісії ТЕБ та НС. Також буде створено спеціальну комісію, яка здійснить обстеження об’єктів різних форм власності та житлових будинків на предмет виявлення пошкоджень та завданих збитків.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної  роботи

та зв'язків з засобами масової інформації

селищної ради