Торгівля дітьми: що роботи та куди звертатися?

Дата: 01.06.2022 13:21

Через війну понад 5 мільйонів українців залишили свої домівки. Приблизно половина з переміщених людей — це діти. Багато з них в результаті бойових дій залишилися без батьківського піклування.

Cьогодні діти без супроводу наражаються на підвищений ризик торгівлі людьми та експлуатації. Якщо вам відомо про будь-які злочини проти дитини в Україні чи за кордоном, ви повинні:

???? Зателефонувати 102 чи на лінію екстреної допомоги в ЄС — 112.

???? Звернутися до служби у справах дітей селищної ради.

????Звернутися до неурядових організацій, які захищають права дітей в Україні або країні, де ви зараз перебуваєте.

???? Звернутися до посольства України в країні, де ви зараз перебуваєте.

Джерело: UNICEF Ukraine