УВАГА! Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2022

Дата: 30.06.2022 13:18

Міністерство розвитку громад та територій України (Мінрегіон) у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» за сприяння та інформаційної підтримки ГО «Інтерньюз-Україна» оголосили старт щорічного Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у часи кризи (далі – Конкурс). Відповідний наказ опубліковано на сайті Мінрегіону.

Роботи приймаються у чотирьох номінаціях: онлайн медіа, преса, радіо, телебачення. Подані матеріали мають бути розміщені вперше у регіональних медіа усіх типів незалежно від форм власності у період з 24 лютого 2022 року по 30 вересня 2022 року. Для участі у Конкурсі варто не пізніше 30 вересня заповнити онлайн заявку.

Тематичні пріоритети Конкурсу 2022

• Застосування принципів доброго демократичного врядування на місцевому рівні під час війни.
  • Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування у протидії військовій агресії й захисту територіальної цілісності та суверенітету держави.
  • Лідерство в місцевому самоврядуванні в умовах воєнного стану.
  • Інноваційні рішення органів місцевого самоврядування для забезпечення першочергових потреб територіальної оборони та підтримки місцевої інфраструктури громад.
  • Герої та героїні, які захищають громади, свободу та свій вибір.
  • Співпраця місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
  • Згуртованість і співробітництво громад, міст-побратимів.
  • Збереження та розвиток місцевої економіки, створення нових робочих місць, залучення зовнішніх ресурсів.
  • Самозабезпечення громад продуктами й товарами першої необхідності.
  • Забезпечення надання якісних публічних послуг у громаді.
  • Інтеграція внутрішньо переміщених осіб, їхнє залучення до економічної активності громади.
  • Ліквідація наслідків збройної агресії та відновлення життєдіяльності громад.

ДОВІДКОВО: Конкурс 2022 року вже сьомий, починаючи з 2016 року. Він відбуватиметься у історичний для України та всього світу час. Час, коли Україна, її громади, народ спільно зі Збройними силами героїчно боронять свою незалежність і територіальну цілісність. Коли російській інформаційній війні проти України гідну відсіч дають українські медіа, робота яких базується на сучасних стандартах професійної журналістики.

Мета Конкурсу – підвищити поінформованість та обізнаність населення України через регіональні засоби масової інформації (далі — регіональні ЗМІ) про місцеве самоврядування та забезпечення життєдіяльності в населених пунктах під час війни та подолання її наслідків.

Про умови Конкурсу можна прочитати докладніше на сайтах Мінрегіону, Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна», а також у буклеті Конкурсу. У кожній номінації визначатиметься три переможних матеріали (перше, друге і третє місця) з преміями від 15 до 25 тис.грн.

Довідкову інформацію з питань Конкурсу можна отримати на його фб-сторінці https://fb.me/MediaContest2022 або надіславши запит на електронну адресу contest@internews.ua