Автобусна зупинка, як картинка!

Дата: 24.06.2022 13:04

Що таке громадська зупинка? Зазвичай, це місце, яке кожен бажає... швидше залишити. Тут усі поспішають, всі виглядають, де ж той довгоочікуваний автобус чи "маршрутка". До цього слід додати ще й те, що наші сільські зупинки завжди були незграбними, незатишними й некомфортними. Словом, картина, знайома всім!

Саме тому в старости села Наддністрянське Надії Денисової виникла ідея щодо оздоблення зупинки пейзажними картинами рідного села. Ініціативу підтримала директор місцевої школи, депутат селищної ради Галина Паршенко, а потім і жителі територіальної громади. До цієї роботи активно включились небайдужі жителі села, педагоги та працівники сільського закладу культури. Люди спільними зусиллями зібрали понад 10 тис. грн., на які закупили будівельні матеріали, фарби, а місцевий художник Віктор Мельник втілив в життя їх ідею і зробив сільську зупинку громадського транспорту справжнім витвором мистецтва!

Як наслідок, зупинка стала візитівкою села і тому не дивно, що туристи, які прямують до Дністра, і просто подорожні часто зупиняються тут, роздивляються наддністрянські пейзажі та діляться враженнями.

Хочеться вірити, що через якийсь час такою красивою і ошатною буде вся Україна, а зупинки-картини додаватимуть настрою і слугуватимуть візитівкою кожного українського села!

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв'язків з засобами масової інфомації селищної ради