Проведено спільне засідання опікунської ради та комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради

Дата: 23.06.2022 14:22

23 червня 2022 року  відбулось спільне засідання опікунської ради та комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради, на якому розглядались звернення 2-х жителів громади щодо надання висновку про доцільність призначення опікуна над недієздатною особою та про надання дозволу на вчинення правочину від імені малолітньої особи.