Відбулося засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради

Дата: 23.06.2022 11:43

23 червня 2022 року в залі засідань селищної ради  відбулося засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова  Галина Цибульська.

В роботі виконкому взяли участь секретар  виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники управлінь та відділів селищної ради, керівники закладів, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

У ході засідання виконавчого комітету були розглянуті питання про внесення змін до програм селищної ради; про внесення змін до рішення сесії селищної ради; питання опіки та піклування та про сплату орендної плати за оренду майна, що є комунальною власністю.

З усіх  питань, винесених на розгляд виконавчого комітету селищної ради, прийнято відповідні рішення, які  оприлюднені на вебсайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету”.

Олена Жучковська, головний спеціаліст відділу організаційної

рорботи та зв'язків з засобами масової інформації

селищної ради