Вітання селищного голови Галини Цибульської з Днем фермера

Дата: 19.06.2022 09:14

Шановні фермери громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем фермера, яке щорічно відзначається 19 червня.

В усі часи, як повелося з давніх-давен, сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця. Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів.

Сьогодні ми маємо нагоду подякувати тим, для кого праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Завдяки Вашим працьовитим «золотим рукам»,  хліборобській мудрості та  напруженій  самовідданій  праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство.

Впевнені, що в цей нелегкий для нашої країни час ваша наполегливість та працелюбність сприяютимуть стабільному розвитку сільського господарства та забезпечать продовольством нашу державу.

Бажаємо Вам щедрих ужитків, фінансових здобутків, економічного зростання, нехай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі!

Миру всім нам та Божого благословення!

Віримо в Україну!  Віримо у нашу ПЕРЕМОГУ!

Слава Україні!

Селищний голова                                                                                          Галина ЦИБУЛЬСЬКА