Відбулось засідання комісії селищної ради з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Мурованокуриловецької територіальної громади

Дата: 13.06.2022 09:04

13 червня  2022 року   в Мурованокуриловецькій  селищній раді  під головуванням  секретаря  виконавчого  комітету  селищної ради Людмили Андрущак   відбулось  засідання  комісії  з надання одноразової  матеріальної допомоги  за рахунок коштів  бюджету  Мурованокуриловецької територіальної громади.

На розгляд комісії  надійшло  2  заяви від жителів  Мурованокуриловецької територіальної громади, що стосуються  надання одноразової матеріальної допомоги.

За наслідками розгляду матеріалів заяву особи 1 задоволено,  особі 2 відмовлено в зв'язку з тим, що вона фактично не проживає на території нашої громади.

Комісією  підготовлено  пропозиції до виконавчого  комітету  селищної ради з надання  одноразової  матеріальної допомоги особі 1  на лікування в сумі 2 тис. грн.