Робоча поіздка керівництва Могилів-Подільської РВА до Мурованокуриловецької селищної територіальної громади

Дата: 09.06.2022 17:33

Сьогодні начальник Могилів-Подільської військової адміністрації Юрій Яцук разом з заступниками Володимиром Рубанським, Ганною Сінчак, Світланою Антонюк здійснили робочу поїздку до Мурованокуриловецької територіальної громади Могилів-Подільського району, а саме: відвідали управління соціального захисту населення, ЦНАП та лікарню Мурованокуриловецької територіальної громади.
В ході поїздки відбулося обговорення проблем, які існують в громаді та шляхи їх вирішення враховуючи воєний стан.
Юрій Яцук наголосив, що тільки у тісній співпраці з територіальними громадами будемо мати гарні перспективи розвитку району.
З сайту Могилів-Подільської РВА