Відбулась 27-ма (позачергова) сесія селищної ради 8 скликання

Дата: 10.06.2022 12:20

З ініціативи Мурованокуриловецького селищного голови Галини Цибульської 10 червня 2022 року відбулась 27-ма позачергова сесія селищної ради восьмого скликання.

На сесійному засіданні було присутніх 17 депутатів з 26 обраних. В роботі сесії взяли участь працівники апарату селищної ради та представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії депутати селищної ради вшанували хвилиною мовчання пам’ять  всіх українців, які загинули через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Депутати розглянули наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення 11 сесії селищної ради від 25 червня 2021 року №352 “Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території  Мурованокуриловецької селищної територіальної громади”.

Дідушок Л.Б.

• начальник фінансового управління селищної ради.
  1. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Мурованокуриловецької селищної ради в новій редакції.

Остапович І.М.

• начальник служби у справах дітей селищної ради.
  1. Про виготовлення гербової печатки служби у справах дітей Мурованокуриловецької селищної ради.

Остапович І.М.

• начальник служби у справах дітей селищної ради.
  1. Про прийняття майна у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

• головний спеціаліст відділу комунальної власності селищної ради.
  1. Про включення до Переліку другого типу нерухомого майна, що є об’єктом комунальної власності Мурованокуриловецької селищної територіальної громади та перебуває в оперативному управлінні КУ “Мурованокуриловецький Трудовий архів”.

• головний спеціаліст відділу комунальної власності селищної ради.
  1. Про передачу майна Мурованокуриловецької селищної територіальної громади в оперативне управління комунальному підприємству  “Надія Вода”.

• головний спеціаліст відділу комунальної власності селищної ради.
  1. Про надання згоди на списання майна, що знаходиться на праві господарського відання в КП “Мурованокуриловецький водоканал”.

• головний спеціаліст відділу комунальної власності селищної ради.
  1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному  некомерційному підприємству “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про передачу в оренду земельних ділянок ФГ “ОЛІМП”.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про надання в оренду земельної ділянки ФОП Кушті Сергію Григоровичу для  розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу       с. Вищеольчедаїв.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про внесення змін до договору оренди землі за межами населеного пункту с. Привітне.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про  надання дозволу  ТОВ “Богатир” на розробку технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельних ділянок  в межах с. Котюжани.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про  надання дозволу ПП “БОНАС” на розробку технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки за межами с. Морозівка.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ “Добробут”. с. Галайківці.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурованокуриловецької селищної ради (с. Рівне) ТОВ “РУБАНСЬКИЙ АГРО” с. Немерче.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів та на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про припинення договорів оренди землі з гр. Печенюком С.О.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про внесення  змін до окремих рішень селищної ради з земельних питань.

1. Різне.

За наслідками голосування депутати не підтримали проект рішення про прийняття майна у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної територіальної громади, аргументуючи занадто високою оціночною вартістю об’єктів нерухомого майна.

В “Різному”  виступив заступник голови Могилів-Подільської районної військової адміністрації Володимир Рубанський. Який висловив подяку селищному голові Галині Цибульській та депутатському корпусу селищної ради за активну громадянську позицію, виділення коштів селищного бюджету для вирішення питань обороноздатності нашого району.

Селищний голова Галина Цибульська подякувала депутатам селищної ради – керівникам агроформувань за їх фінансову, матеріальну та технічну допомогу у забезпеченні обороноздатності нашої держави.

Прийняті рішення пленарного засідання 27-ї (позачергової) сесії селищної ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади  для ознайомлення у строки, визначені Законом України “Про доступ до публічної інформації” в розділі Рішення селищної ради 8 скликання. 27 (позачергова) сесія”.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу з питань організаційної роботи

та зв'язків із засобами масової інформації

апарату селищної ради