Центр Гуманітарної допомоги продовжує надавати допомогу

Дата: 02.06.2022 10:53

Центр гуманітарної допомоги продовжує допомагати внутрішньо переміщеним особам, які звернулися по допомогу. Люди отримують все необхідне : продуктові набори, предмети особистої гігієни, одяг та іграшки для малечі.

Неоціненним для працівників Центру гуманітарної допомоги  є щирі слова вдячності від людей, які, переживши справжній жах, відчули таку необхідну їм підтримку та допомогу.

Ольга Безугла,

головний спеціаліст відділу культури,

молоді та туризму селищної ради