Оперативна інформація про стан справ в громаді станом на 26 травня 2022 року

Дата: 26.05.2022 15:54

Шановні жителі територіальної громади та внутрішньо переміщені особи!

Розпочну свою інформацію з сумних новин.

Вчора в бою з російськими загарбниками загинув наш молодий 20-річний земляк, житель с.Обухів Чайковський Ярослав Сергійович. Прощання з Ярославом відбудеться завтра о 12 год в с.Обухів.

22 травня ц.р. загинув на передовій ще один наш земляк, уродженець с. Курашівці, Булега Богдан Миколайович, 1987 р.н., який був поліцейським з елітного підрозділу особливого призначення “КОРД”. Тривають слідчі дії, тому про дату поховання буде повідомлено пізніше.

Від імені жителів селищної територіальної громади висловлюю щирі співчуття батькам, рідним та близьким покійних! Розділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи!

Не забудемо і не пробачимо! Вічна пам'ять Героям!

Я щодня спілкуюся в телефонному режимі з нашими захисниками, які зараз перебувають в найгарячіших бойових точках Донеччини і Луганщини і мене вражає їх високий бойовий дух та патріотизм, що є надзвичайно важливим. Що нас відрізняє від ворога – це те, що ворог не розуміє, для чого він тут. Тоді як кожен з нас, українських воїнів, захищає свій дім, свою сім’ю, свою землю, свою Батьківщину!”, – запевняють наші мужні хлопці.

Прошу зберігати спокій та не піддаватися впливу панічних настроїв та фейкової інформації, не створювати ажіотаж з придбання продуктів харчування. Не панікуйте та масово не скуповуйте сіль! Нині вона зникає з полиць магазинів не через реальний дефіцит, а через паніку.  Зупинка ДП “Артемсіль” не має спровокувати дефіциту кухонної солі. По-перше, нині активізується її видобування в Дрогобичі Львівської області й Солотвино Закарпатської області. По-друге, Україна може імпортувати польську сіль. Тому раджу без потреби не скуповувати сіль, щоб не створювати штучний ажіотаж. А відповідно — зростання цін.

Уряд затвердив план заходів із забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану. В нашій державі відстежується статистика балансу основних продуктів харчування, формуються обсяги закупівлі продовольчих товарів тривалого зберігання і забезпечується їх закупівля, формується перелік товарів критичного імпорту, необхідних для забезпечення безперервного функціонування сільгосппідприємств, забезпечується безперебійне виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів харчування тощо.

Повідомляю, що сьогодні на АЗС ОККО” є в наявності пальне. До кінця дня на АЗС “Аvantage” буде в наявності пальне та скраплений газ. 29 травня (в неділю) планується поступлення скрапленого газу на заправку “СЕНС”.

Четвертий місяць українці відважно обороняють свою землю від російських окупантів. За цей час ми пережили чимало тривог, втрат та болю, але ми об’єднались проти ворога у одну велику сім’ю – від сходу до заходу, а це вже чимала перемога. Віримо у ЗСУ, допомагаємо армії та знаємо, що скоро наша велика сім'я святкуватиме ПЕРЕМОГУ!

Слава Україні!

Героям слава!

Селищний голова                                                                      Галина ЦИБУЛЬСЬКА