Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб отримати гуманітарну допомогу!

Дата: 26.05.2022 14:33

З початку війни для багатьох  громадян, які опинилися в епіцентрі бойових дій, Мурованокуриловеччина стала острівком безпеки, другою домівкою.  Розуміємо, що цей прихисток  тимчасовий. Тому всією громадою робимо все для того, аби кожен, хто прибув до нас,  був під надійним захистом і належною увагою. І так повинно бути, адже це наш спосіб життя.  Ми всі одна велика родина і цього високого почуття нічим не здолати!

Протягом трьох місяців ми отримуємо значну кількість гуманітарної допомоги, в т.ч. і міжнародної. Отримуємо і продукти харчування, і одяг, і засоби гігієни. Все розподіляємо за потребами.

Особисто спілкуюся з нашими земляками з  Німеччини, Польщі і Португалії, які організовують для нас збір і відправку гуманітарних вантажів, безмежно дякуємо їм за підтримку!

Слова подяки настоятелю римо-католицького храму с. Вербовець Войцеху Жулті за неодноразово передану нашій громаді допомогу з Польщі! Наразі і вчора така допомога загальною вагою 1 тонна прибула в нашу громаду, а це ліки, постільна білизна, ковдри, пледи, дитячі іграшки та одяг.

Тому звертаюсь з проханням до внутрішньо переміщених осіб отримати допомогу в Центрі гуманітарної допомоги селищної ради!

Дякую усім, хто допомагає у цей непростий час - волонтерам та небайдужим громадянам, які долучаються допомагати людям. Ми надзвичайно вдячні за велику справу та небайдужість, за те, що ми єдині і згуртовані.

Зберігаємо спокій, віримо у нашу перемогу!

Дякуємо, друзі, за підтримку!

З Україною в серці!

Селищний голова                                                            Галина ЦИБУЛЬСЬКА