Знову наша громада втратила свого славного сина!

Дата: 26.05.2022 09:51

З глибоким сумом повідомляємо, що 25 травня 2022 року в бою з російськими загарбниками на території Чернігівської області загинув житель с. Обухів Чайковський Ярослав Сергійович, 11.02.2002 р.н.

Ярослав навчався в місцевій школі, потім ВСП "Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету", згодом підписав контракт та служив в 24 прикордонному загоні ім. Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова (м.Могилів-Подільський).

Мурованокуриловецька селищна територіальна громада висловлює щирі співчуття батькові Сергію Васильовичу, матері Олені Ярославівні, сестрі Світлані, всім рідним та близьким!

Розділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи!

Вічна пам‘ять Герою!  Слава Україні!

Селищний голова                                                  Галина ЦИБУЛЬСЬКА