Відбулась нарада в Могилів-Подільській районній військовій адміністрації
Дата: 24.05.2022 17:29
Кількість переглядів: 287
24 травня 2022 року селищний голова Галина Цибульська взяла участь в нараді по питаннях життєдіяльності територіальних громад в період воєнного стану, яка відбулась в Могилів-Подільській районній військовій адміністрації. По завершенню наради голова Могилів-Подільської РВА Юрій Яцук разом з головами територіальних громад Могилів-Подільського району вручив комбату ключі та документи на позашляховик для бійців батальйону територіальної оборони Могилів-Подільського району.
«Авто привезене із-за кордону та є високої прохідності. Воно є зручним для проведення військових операцій та відповідає всім необхідним параметрам. Це найменше, що ми зараз можемо зробити. Але із такого «найменшого» з кожної громади утворюється величезна незламність нашої України!» - зазначив начальник РВА Юрій Яцук.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04325974/98dd3ad52371212846ce3a9960fdd5ac.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04325974/7763d14be00080dd132fc36ba4bb12e7.jpg)