Оперативна інформація про стан справ в громаді станом на 20 травня 2022 року

Дата: 20.05.2022 15:10

Шановні жителі територіальної громади та

внутрішньо переміщені особи!

Минула доба на території нашої громади пройшла спокійно.

Дуже неприємною новиною є те, що загинув ще один житель нашої громади, детальніше про що я вам розповім в наступній радіопередачі.

Всі організації та заклади громади працюють в штатному режимі.

В старостинських округах та й  в селищі продовжуються роботи з благоустрою населених пунктів. В навчальних закладах громади продовжується дистанційне  навчання школярів.

Продуктові та промислові магазини працюють за робочим графіком, вони забезпечені всіма видами  необхідних товарів.

В понеділок громада буде частково забезпечена пальним.

В сільському господарстві роботи ведуться в плановому режимі, проводиться підживлювання рослин.  Вчора мала  неприємне зауваження від жителів громади: Чому трактори заправляються, а ми не можемо заправити свої автомобілі?. Шановні! Зрозумійте, в країні йде війна. Для того, щоб країна була з хлібом, з продуктами харчування ми повинні насамперед забезпечити пальним аграріїв, тим більше, що кошти за пальне аграрії перерахували ще рік тому.

Вчора я мала розмову з Петром Павловичем Струсевичем, який повідомив мені, що для забезпечення життєдіяльності тваринницьких комплексів, які є в його господарстві,  тільки на один день потрібно одну тонну пального. Тому я прошу жителів громади з розумінням поставитись до цього питання.

19 травня на зустрічі  з нашими польськими друзями в  римо-католицькому храмі с. Вербовець домовлено про надання нашій громаді ще 20 тонн гуманітарного вантажу, потрібно тільки знайти для цього транспорт та пальне.

Ми піклуємось  про переселенців, які проживають на території нашої громади, на сьогоднішній день їх нараховується понад  3000, в тому числі 1117  дітей. Також ми  постійно піклуємось про наших воїнів, які знаходяться в гарячих точках України.

Завтра о 6 год. 30 хв. з с. Бахтин, від зупинки, буде відправлятися автобус, який привезе всіх бажаючих на ринок Наш край через с.Дерешову.

За наслідками поїздки до ФГ Велес-Вітахочу подякувати Петру Павловичу Струсевичу за всі ті добрі справи, той комфорт, який він створює в с. Дружба.

Хочу побажати всім нам,  мудрості, витримки, сили духу, бажання  робити гарні справи для нашої громади.

Бажаю всім миру! Слава Україні!

Селищний голова                                          Галина ЦИБУЛЬСЬКА